Aktuality

Pozvánka na FOR FISHING 2020 ČRS MO Kladruby

Vážení přátelé cechu rybářského,
již pátým rokem bude organizace ČRS MO Kladruby presentovat činnost handicapovaných rybářů z celé České republiky na největším tuzemském rybářském veletrhu – FOR FISHING 2020, který se koná v termínu od 20. do 23. února 2020 na výstavišti v Praze Letňanech, na který bychom Vás tímto chtěli co nejsrdečněji pozvat. Na naší výstavní ploše v hale 3 v sekci C02  Vás seznámíme s činnostmi a plány naší organizace, s činností reprezentačního týmu handicapovaných rybářů v plavané, s aktivitami Středočeského územního svazu a budeme velmi potěšeni, když nás podpoříte koupí propagačních předmětů s naším logem, které jsme si pro Vás opět připravili.
Máme novou kolekci triček a mikin pro sezónu 2020. Šnaps HandiKapka z německé  regionální likérky Sonntag Neudorf se již chladí, luxusní staročeský špek od Masa Třebovle a uzený kapr a pstruh právě vyjíždějí z udírny. Po loňských positivních ohlasech pro Vás máme opět několik druhů vín z biologické produkce Vinařství Vrátil. Především však jsme pro Vás, ve spolupráci s našimi partnery a sponzory, kterým tímto mnohokráte děkujeme, opět připravili losování o ceny v celkové hodnotě převyšující 50 000,- Kč. Hlavními taháky je špičkový echolot z produkce Lowrance (Wavy Boats), dvoudenní pobytový voucher v rakouských Alpách a na Slapech, bivak D.A.M., lehátko, několik navijáků, tašek a prutů, nástrahy a návnady, předplatné časopisu a mnoho dalšího. To vše může u nás vyhrát ten, který na naší výstavní ploše podpoří handicapované rybáře nákupem propagačních předmětů či darem převyšujícím 200,- Kč.

Věřte, že Vaší účastí a příspěvkem podpoříte potřebné a pomůžete tak lidem, které osud v některých činnostech omezil…nikoli však v rybařině!

Pořádající společnosti ABF, a.s. a jejímu řediteli panu Michalu Sedláčkovi tímto mnohokráte děkujeme za její podporu a plný servis, kterou organizaci handicapovaných rybářů poskytuje! Více o celém veletrhu naleznete na webu www.forfishing.cz.

Na Vaši účast se těší team handicapovaných rybářů Kladruby, kteří se na Vás osobně na výstavní ploše těší.

Sdílejte prosím tyto informace na svých webových stránkách či sociálních sítích.

Děkujeme

Časový harmonogram veletrhu:

  1. února 2020  (čtvrtek)     10 – 18 hod.
  2. února 2020  (pátek)       10 – 18 hod.
  3. února 2020  (sobota)       9 – 18 hod.
  4. února 2020  (neděle)       9 – 16 hod.