Aktuality

Pozvánka na For Fishing 2024

Vážení přátelé cechu rybářského,
již osmým rokem bude organizace ČRS MO Kladruby presentovat činnost handicapovaných rybářů z celé České republiky na největším tuzemském rybářském veletrhu – FOR FISHING 2024, který se koná v termínu od 22. do 25. února 2024 na výstavišti v Praze Letňanech, na který bychom Vás tímto chtěli co nejsrdečněji pozvat. Na naší výstavní ploše v hale 3 v sekci B03  Vás seznámíme s činnostmi a plány naší organizace, s činností reprezentačního týmu handicapovaných rybářů v plavané, s aktivitami Středočeského územního svazu a budeme velmi potěšeni, když nás podpoříte svou návštěvou a koupí sortimentu, který jsme si pro Vás opět připravili.

Jako tradičně nebude chybět luxusní staročeský špek od společnosti Maso Třebovle, čokolády s rybářskou tématikou, perníkoví kapři, produkty výrobce rybářských krmiv Timár Mix a mnoho praktických, propagačních a upomínkových předmětů ČRS MO Kladruby, SÚS a ČRS…

Především však jsme pro Vás, ve spolupráci s našimi partnery a sponzory, kterým tímto mnohokráte děkujeme, opět připravili losování o ceny v celkové hodnotě převyšující 50 000,- Kč. Hlavními taháky jsou špičkový echolot z produkce Lowrance od společnosti Wavy Boats, víkendový pobytový voucher na Slapech v kempu Andělské Laguna, luxusní bivak od firmy Aqua, pruty, několik navijáků, tašky, nástrahy a návnady, brýle Polarized, předplatné časopisu Rybářství a mnoho dalšího. To vše může u nás vyhrát ten, který na naší výstavní ploše podpoří handicapované rybáře nákupem nabízeného zboží, propagačních předmětů či darem. Předem za dodané ceny pro Vás děkujeme našim partnerům, kteří nás celoročně podporují!

Věřte, že Vaší účastí a příspěvkem podpoříte potřebné a pomůžete tak lidem, které osud v některých činnostech omezil…nikoli však v rybařině!

Na Vaši účast se těší team handicapovaných rybářů Kladruby, kteří se na Vás osobně na výstavní ploše těší.

Časový harmonogram veletrhu:

  1. února  2024  (čtvrtek)     10 – 18 hod.
    23. února2024  (pátek)       10 – 18 hod.
    24. února2024  (sobota)     10 – 18 hod.
    25. února  2024  (neděle)     10 – 16 hod.

Pořádající společnosti ABF, a.s. a jejímu manažerovi panu Michalu Sedláčkovi tímto mnohokráte děkujeme za jejich podporu a plný servis, kterou organizaci handicapovaných rybářů poskytují! Více o celém veletrhu naleznete na webu www.forfishing.cz.