Aktuality

Pozvánka na veletrh FOR FISHING 2017

Vážení přátelé cechu rybářského,

jako v loňském roce jsme opět dostali mimořádnou příležitost presentovat organizaci handicapovaných rybářů ČRS MO Kladruby na největším rybářském veletrhu v České republice – FOR FISHING 2017, který proběhne v termínu od 16. do 19. února 2017 na výstavišti v Praze Letňanech.

Na naší výstavní ploše v hale 3 v sekci C Vás seznámíme s činnostmi a plány naší organizace, s aktivitami Středočeského územního svazu a budeme velmi potěšeni, když nás podpoříte i koupí propagačních předmětů, které jsme si pro Vás připravili. Věříme, že se nám podaří přizvat i zajímavé hosty a reprezentanty ČR v plavané.

Budeme velice potěšeni, když se na veletrhu uvidíme a podpoříte svou návštěvou naši organizaci. V letošním roce jsme pro Vás a pro návštěvníky veletrhu připravili atraktivní soutěž…v případě, že nás podpoříte, budete losovat o atraktivní ceny. Přijďte si zasoutěžit!

Bližší informace o celém veletrhu naleznete na webu www.forfishing.cz.

Pořádající společnosti ABF, a.s., tímto mnohokráte děkujeme za její podporu a plný servis, kterou organizaci handicapovaných rybářů poskytla!

S pozdravem a přáním Petrův zdar

Jan Porhansl a Tomáš Kučera