Aktuality

Pozvánka na veletrh FOR FISHING 2018

Vážení přátelé handicapovaných rybářů Kladruby,

jako v loňském roce jsme opět dostali mimořádnou příležitost presentovat organizaci handicapovaných rybářů ČRS MO Kladruby na největším rybářském veletrhu v České republice – FOR FISHING 2018, který proběhne v termínu od 15. do 18. února 2018 na výstavišti v Praze Letňanech.

Na naší výstavní ploše v hale 3 v sekci B02  (http://forfishing.cz/file/show?nl_id=41933) Vás seznámíme s činnostmi a plány naší organizace, s aktivitami Středočeského územního svazu a budeme velmi potěšeni, když nás podpoříte i koupí propagačních předmětů, které jsme si pro Vás opět připravili. Věříme, že se nám podaří přizvat i zajímavé hosty a reprezentanty ČR v plavané.

Těšíme se, až se na veletrhu osobně uvidíme a i Vy podpoříte svou návštěvou naši organizaci. Navázali jsme na loňský rok a pro Vás a návštěvníky veletrhu jsme opět připravili atraktivní soutěž…v případě, že nás podpoříte, budete losovat o atraktivní ceny. Hlavní cenou je opět týdenní pobyt na řece Ebro a mnoho dalších hodnotných cen. Přijďte si zasoutěžit! Bližší informace o soutěži a cenách Vám zašleme těsně před konáním veletrhu.

Více o celém veletrhu naleznete na webu www.forfishing.cz.

Pořádající společnosti ABF, a.s., tímto mnohokráte děkujeme za její podporu a plný servis, kterou organizaci handicapovaných rybářů poskytuje!

S pozdravem a přáním Petrův zdar

Jan Porhansl a Tomáš Kučera