2016

Slavnostní předání vozida Ford pro ČRS MO Kladruby

Vážení přátelé kladrubských handicapovaných rybářů,

dovolujeme si Vás informovat o výjimečné události pořádané na výstavišti v Letňanech, které jsme se v úterý 30. srpna 2016 účastnili a kde jsme byli jednou z dvaadvaceti organizací, kterým byl darován krásný dodávkový automobil Ford Custom! Slavnostního předání se za ČRS MO Kladruby účastnil předseda organizace Oldřich Miler, hospodáři Jan Porhansl a Tomáš Kučera, reprezentant v plavané Martin Kovář a naše handicapované sluníčko Gábi Tauberová.

V průběhu loňského a letošního roku jsme se spolu s několika členy naší organizace aktivně zapojili do projektu společnosti Globus „20 let kvality – Slavíme a pomáháme“, který organizovaly nadace Konto Bariéry (Charta 77) a společnost Globus s jejich partnery.

Do projektu byly zapojeny i mediální osobnosti jako Lucie Bílá, Eva Holubová a Ondřej Hejma. Lucie Bílá v průběhu předávání automobilů zazpívala (live) tři nádherné písně a bude se na Vás těšit v O2 aréně na svých koncertech. Spolu s těmito osobnostmi jsme měli čest se setkat s paní ředitelkou Konta Bariéry paní Jirků, jednatelem společnosti Globus panem Bauerem, zástupcem společnosti Ford AMB panem Svobodou a několika členy nadace Konta Bariéry a Charty 77.

Za tento dar bychom chtěli upřímně z celého srdce všem výše uvedeným poděkovat a věříme, že automobil pomůže a ulehčí tranzit všem handicapovaným rybářům na jejich mistrovských závodech i na dopravu do revírů k vodě. Vozidlo využijeme též na přepravu do zahraničních rybářských destinací a samozřejmě při realizaci veškerých aktivit s ČRS MO Kladruby spojených.

Věříme, že i Vy nám budete všichni nápomocni a společně se budeme snažit vytvořit ideální podmínky pro handicapované rybáře Kladruby.